VPP "Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi valsts ilgtspējai" atklāšanas seminārs

5-10-2018

Informējam, ka š.g. 4. oktobrī Latvijas Kultūras akadēmijas "Zirgu pastā" notika atklāšanas seminārs valsts pētījumu programmai "Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi valsts ilgtspējai" (VPP).

Seminārā uzrunas teica Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāre Līga Lejiņa un NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Par pašu VPP prezentāciju sniedza IZM valsts sekretāra vietnieka, Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktora pienākumu izpildītājs Dmitrijs Stepanovs.

Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi valsts ilgtspējai (pdf)

Par VPP projektu pieteikumu konkursa organizāciju un projektu pieteikumu iesniegšanu stāstīja Latvijas zinātnes padomes vecākais eksperts Ingmārs Kreišmanis un vecākā referente Jeļena Blazarene.

Seminārs potenciālajiem projektu iesniedzējiem VPP «Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi valsts ilgtspējai» konkursā (pdf)

Konteksts: š.g. 27. septembrī izsludināts VPP atklātais projektu pieteikumu konkurss. Konkursa apraksts, kā arī nolikums un tā pielikumi atrodami šeit