Apvārsnis 2020 projektu īstenotāji dalīsies pieredzē

Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts 2021. gada 3.martā aicina apmeklēt bezmaksas pieredzes apmaiņas pasākumu par Apvārsnis 2020 programmu projektu vadību. Tiešsaistes seminārs paredzēts cilvēkiem, kuriem nav iepriekšējas pieredzes projektu vadībā, un īpaši gaidīti būs jaunie zinātnieki.

Projekta dalībnieku sadarbība un efektīva projekta vadība ir svarīga gan projekta pieteikuma izveides laikā, gan projekta īstenošanas procesā. Vairāk nekā 50 % dažādu veidu projektu saskaras ar grūtībām tieši neefektīvas vadības un dalībnieku komunikācijas dēļ. Tiešsaistes seminārā varēs uzzināt, kā jau laikus sagatavot standartizētus procesus un principus, kas palīdzēs projekta  komandai strādāt efektīvāk.

Tiešsaistes seminārā uzzināsiet:

  • kā efektīvi vadīt un īstenot projekta pieteikuma rakstīšanu;      
  • kā organizēt komunikāciju ar partneriem projekta pieteikuma rakstīšanas laikā;      
  • kā efektīvi vadīt projektu īstenošanu;      
  • kādi rīki un metodes palīdz efektīvi vadīt projektu īstenošanu;      
  • no kā izvairīties projekta pieteikuma rakstīšanas un īstenošanas laikā.

Galvenie ieguvumi, praksē lietojot iegūtās zināšanas, būs būtiska laika ekonomija, kvalitatīvs un efektīvs kopdarbs (projekta pieteikums vai īstenots projekts), efektīva un saprotama komunikācija starp projekta dalībniekiem, profesionalitāte projekta sadarbības partneru acīs un augstāks potenciāls turpmākai sadarbībai ar citiem projekta dalībniekiem nākotnē.

Šis tiešsaistes seminārs ir piemērots ikvienam projekta dalībniekam, jo izpratne par projektu vadīšanas specifiku pat tad, ja tos nevadāt, ļaus strādāt efektīvāk, pieņemt lēmumus un sagatavot informāciju, tā palīdzot sasniegt visa konsorcija mērķus.

Norises laiks: 14.00 – 14.45

Jautājumu un atbilžu sesija: 14.45 – 15.00

Tiešsaistes semināram var pieteikties visi interesenti, taču reģistrācija tiešsaistē ir obligāta ierobežotā vietu skaita dēļ. Seminārs norisināsies platformā Zoom, un saiti uz pasākumu reģistrētie dalībnieki saņems uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi. Reģistrācija tiešsaistes semināram.

Pasākumu informatīvi atbalsta Latvijas Zinātnes padome un Latvijas Jauno zinātnieku apvienība.