Grafiskais standarts

Latvijas ģerbonis, kas vēsturiski veidots, lai apvienotu tautu, no 2015. gada 1. janvāra ir Ministru kabineta un tā padotības iestāžu galvenais vizuālās identitātes elements, simbolizējot valstisko funkciju, atbildību pret sabiedrību un valsts suverenitāti.

Valsts kancelejai, sadarbojoties ar dizaina birojiu „H2E” un Valsts Heraldikas komisiju, ir izstrādāts Valsts pārvaldes iestāžu vienotas vizuālās identitātes grafiskais standarts.

Grafiskais standarts lejupielādei pieejams šeit.

Vienotas vizuālās identitātes pamatā ir Latvijas valsts ģerbonis, kas simetriskā kompozīcijā ar Latvijā radītu burtveidolu un krāsu laukumu, kura proporcija iekodēta ģerbonī, bet krāsa - Latvijas ainavā, veido katras nozares identitāti un nodrošina vienotu, bet tajā pašā laikā atšķirtspējīgu valsts pārvaldes identitāti.

Grafiskā standarta 10 sadaļās ietverta jaunās vizuālās identitātes koncepcija un pamatelementi, lietošanas pamatprincipi, noteikumi un ieteikumi, atspoguļoti izstrādātie dokumenti, kuros lietota jaunā identitāte, iekļauti dažādi ilustratīvi piemēri, kas atspoguļo vizuālās identitātes potenciālu vienota valsts pārvaldes veidola izveidei. Grafiskā standarta grāmatā apskatīta arī vienotas vizuālās identitātes lietošana protokolārajā līnijā, tāpat ietvertas vispārīgas vadlīnijas un idejas reprezentācijas materiāliem.

Logo (latviešu valodā)


Pilnkrāsas

Melnbalts 

 

 Logo (angļu valodā)

Latvian Council of Science (full color)
Latvian Council of Science ENG (black&white)