Apvārsnis Eiropa
5g techritory notiek apvārsnis pasākums

5G Techritory 2023 forumā 18. oktobrī no plkst.13.00 līdz 16.00 norisināsies koprades pasākums par civilo drošību un kiberdrošību "Apvārsnis Eiropa" projektos. Pasākuma mērķis ir veicināt sadarbību un konsorciju veidošanas iespējas pamatprogrammas "Apvārsnis Eiropa" projektiem.

Dalība seminārā ir bez maksas, bet iepriekš jāreģistrējas līdz 13. oktobrim šeit. Semināra darba valoda - angļu.

Pasākumu "Civil Security and Cyber Security for Horizon Europe Projects" rīko Latvijas Zinātnes padome sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju un Izglītības un zinātnes ministriju. Pasākuma vēstnieks ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, un augsta līmeņa kiberdrošības un komunikācijas eksperts Deivids Lunds (David Lund) iepazīstinās ar redzējumu par aktuālajiem izaicinājumiem un iespējām civilās drošības un kiberdrošības jomā. 

Koprades pasākumā būs prezentācijas par pašreizējiem un turpmākajiem projektu konkursiem un darba grupu diskusijas par programmas "Apvārsnis Eiropa" 3. kopas "Civilā drošība un kiberdrošība" tēmām:

  • noturīga infrastruktūra;
  • paaugstināta kiberdrošība;
  • ES ārējo robežu efektīva pārvaldība;  
  • pret katastrofām noturīga Eiropas sabiedrība;
  • labāka ES un tās iedzīvotāju aizsardzība pret noziedzību un terorismu;
  • pastiprināta pētniecība un inovācija drošības jomā.

Pasākuma mājaslapa: https://www.5gtechritory.com/civil-security-and-cyber-security-co-creation-event-for-horizon-europe-projects/