Apvārsnis Eiropa
Aicinām uz informācijas dienu par Eiropas Pētniecības padomes Synergy grant shēmu

Igaunijas Pētniecības padome, Latvijas Zinātnes padome un Lietuvas Pētniecības padome 29.septembrī no 14:00 līdz 16:15  aicina pievienoties tiešsaistes informācijas dienai par Eiropas Pētniecības padomes Synergy grant konkursa shēmu “European Research Council Synergy grant information session in Baltic States”. Semināra mērķis ir vairot izpratni par Synergy grant shēmu un iedrošināt Baltijas pētniekus un viņu partnerus pieteikties konkursam.

Informācijas dienā Eiropas Pētniecības padomes izpildaģentūras (ERCEA) Synergy grant konkursu viens no koordinatoriem Giuliano Scalzi prezentēs Synergy grant shēmu, ar to saistītu pieteicējiem nozīmīgu informāciju, kā arī sniegs noderīgus padomus pieteicējiem. Pēc prezentācijas būs iespēja uzdot jautājumus.

Informācijas dienas otrajā daļā uzklausīsim Synergy grant saņēmēju no Bulgārijas, asociēto profesori Dr. Aneliu Kassabovu (Institute of Ethnology and Folklore Studies with Ethnographic Museum – Bulgarian Academy of Sciences), kura pašlaik īsteno Synergy grant projektu LEVIATHAN (Taming the European Leviathan: The Legacy of Post-War Medicine and the Common Good). Dr. Kassabova dalīsies ar savu pieredzi komandas veidošanā, idejas attīstīšanā un pieteikuma gatavošanā, kā arī sniegs ieteikumus veiksmīga pieteikuma iesniegšanai.

Savus jautājumus dalībnieki varēs iesniegt, kad reģistrēsies pasākumam vai izmantojiet  sli.do platformu. Jautājumu saņemšana jau atvērta. Sli.do kods  #4172 481.  Pasākuma darba valoda: angļu. Lai reģistrētos, lūdzu, atveriet saiti ->  https://forms.gle/Q5eoe5DE81JvUEQv6

Darba kārtībā:  (pēc vietējā laika):

14:00 – Welcome and introduction, Baltic ERC NCPs

14:10 –Giuliano Scalzi, Synergy grants call co-coordinator, European Research Council Executive Agency (ERCEA)

15:10 Q&A

15:30–  Synergy grant holder Assoc. Prof. Dr. Anelia Kassabova, Institute of Ethnology and Folklore Studies with Ethnographic Museum – Bulgarian Academy of Sciences

16.15 – Closing of the event

Pieteikšanās pasākumam ir atvērta līdz 28.septembra plkst. 12:00. Saite uz MS teams tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma.

Ja jums ir kādi jautājumi par pasākumu, sazināties ar organizatorēm:

Lietuvā Aurelija Povilaike Aurelija.povilaike@lmt.lt

Igaunijā Kristin Kraav Kristin.Kraav@etag.ee

Latvijā Liene Ekša liene.eksa@lzp.gov.lv