Apvārsnis Eiropa
Aicinām uz semināru “Programmas Apvārsnis Eiropa portāla lietošana, tehniskie un administratīvie jautājumi”

 Latvijas Zinātnes Padomes Nacionālais kontaktpunkts (NKP) aicina uz semināru “Programmas Apvārsnis Eiropa portāla lietošana, tehniskie un administratīvie jautājumi”. Seminārs notiks tiešsaistē 21.septembrī no pulksten 14:00 līdz 15:00 platformā Zoom.

Pasākumā apskatīs programmas Apvārsnis Eiropa tehniskos un administratīvos jautājumus projektu pieteicējiem, kas ir svarīgi gatavojot projekta pieteikumus gan zinošiem projekta pieteicējiem, gan jauniem dalībniekiem šajā programmā. Tāpat, dalībnieki tiks informēti par aktualitātēm dalībnieku portālā Funding&Tendrs. Tiešsaistes semināru vadīs Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte Inga Šīrante.

Programmā:

14:00 – 14:45   Programma Apvārsnis Eiropa tehniskie un administratīvie jautājumi, NKP vecākās ekspertes Ingas Šīrantes prezentācija;

 14:45 – 15:00  Jautājumi un atbildes.

Reģistrēties vebināram un uzdot interesējošos jautājumus par programmu Apvārsni 2020 un Apvārsnis Eiropa projektu tehniskajiem un administratīvajiem aspektiem un lietotāju portālu, dodot iespēju ekspertam laicīgi un kvalitatīvi sagatavoties.

Aicinām reģistrēties tiešsaistē līdz 20.septembrim šeit: https://forms.gle/5BS3tggyWSvNagWp6

Saiti uz Zoom pasākumu saņems reģistrētie dalībnieki e-pastā īsi pirms vebināra.

Kontaktinformācija:

Latvijas Nacionālā kontaktpunkta

vecākā eksperte finanšu un juridiskajos jautājumos

Inga Šīrante, tālr. +371 26337060

inga.sirante@lzp.gov.lv