Apvārsnis Eiropa
EIC – EMA informācijas diena: regulatīvais atbalsts inovatīvu zāļu un tehnoloģiju izstrādei

Eiropas Inovācijas padome (EIC) un Eiropas Zāļu aģentūra (EMA) aicina apmeklēt EIC-EMA informācijas dienu 2023. gada 31. janvārī, lai uzzinātu par plašo atbalsta pakalpojumu klāstu, ko EMA sniedz pētniekiem un MVU, kuri darbojas farmācijas un medtehnoloģiju nozares pētniecībā un inovācijā.

EIC grantu saņēmēji un potenciālie EIC pieteikumu iesniedzēji tiek ļoti aicināti piedalīties. Pasākumā var piedalīties arī pētnieki un MVU, kas finansēti no citām ES programmām.  

Šis pasākums būtu Jums noderīgs, ja

  1. Jūs esat novators veselības tehnoloģiju nozarē, ko finansē EIC vai citas ES programmas;
  2. Jums ir medicīnas vai ar farmāciju saistīta tehnoloģija agrīnā izstrādes stadijā un neesat ņēmis vērā jūsu inovācijas regulatīvos aspektus un iestāžu atbalstu;
  3. Jūsu medicīnas tehnoloģija vai zāļu izstrāde ir progresīvāka, un jūs vēlaties uzzināt, kā vislabāk pieteikties Eiropas Zāļu aģentūras (EMA) pakalpojumiem, piemēram, PRIME vai zinātniskajām konsultācijām.

Tiešsaistes Informācijas dienas laikā jūs uzzināsiet, kā sadarboties ar EMA dažādos attīstības atskaites punktos, kā arī par EMA atbalsta pakalpojumu klāstu, tostarp tiem, kas vērsti uz gēnu un šūnu terapiju, un zālēm reti sastopamu slimību ārstēšanai. Jūs dzirdēsiet arī par ieguvumiem, ko sniedz pieteikšanās Inovāciju darba grupas (ITF) pakalpojumiem, PRIME un zinātniskajām konsultācijām, kā arī praktisku informāciju par to, kā sagatavot un iesniegt pieteikumus.

Turklāt dzirdēsiet piemērus un padomus, kas sniegti, izmantojot šos pakalpojumus, un atsauksmes no akadēmiskajiem pētniekiem un uzņēmumiem, kas finansēti no EIC programmām Pathfinder un Accelerator par viņu pieredzi EMA pakalpojumos.

Pasākums ir bez maksas un reģistrācija nav nepieciešama. Informācijas diena tiks pārraidīta tīmekļa lapā un vietnē YouTube.

Vairāk informācijas: https://eic.ec.europa.eu/events/eic-ema-info-day-regulatory-support-development-innovative-medicines-and-technologies-january-31-2023-01-31_en