Apvārsnis Eiropa
Eiropas Pētniecības un inovācijas dienas 2022 jau šonedēļ!

Pasākums notiks tiešsaistē 2022. gada 28. un 29. septembrī, ļaujot ikvienam iesaistīties no jebkuras vietas.

Eiropas Pētniecības un inovācijas dienas ir Eiropas Komisijas ikgadējais pētniecības un inovācijas galvenais pasākums, kas pulcē politikas veidotājus, pētniekus, uzņēmējus un sabiedrību, lai apspriestu un veidotu pētniecības un inovācijas nākotni Eiropā un ārpus tās. Šī gada Eiropas pētniecības un inovācijas dienas sniedz jums iespēju apspriest un veidot jaunus risinājumus, lai stiprinātu Eiropas noturību un stratēģisko autonomiju. Pievienojieties, lai apspriestu, kā pētniecība un inovācija nodrošina Eiropas Komisijas prioritātes.

Šī ir jūsu iespēja apspriest jauno Eiropas inovāciju programmu, Eiropas Jaunatnes gadu, Eiropas kultūras jaunrades bagātību, ES misijas un daudzas citas tēmas. Izpētiet programmu, atklājiet sev paredzētās sesijas un sagatavojieties apspriest pētniecības un inovāciju nākotni ar dalībniekiem no visas Eiropas un ārpus tās.

Reģistrējieties šeit (izmantojot EU login) un sekojiet līdzi vairāk jaunumiem! Sekojot mums Twitter @EUScienceInnov un pievienojieties sarunai #RiDaysEU.

Vairāk: https://ec.europa.eu/research-and-innovation/en/events/upcoming-events/research-innovation-days