FLPP Jaunumi
FLPP iesniegšanas termiņš pagarināts

Latvijas Zinātnes padome (LZP) informē, ka Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu 2021. gada atklātā konkursa projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir pagarināts līdz 2021. gada 10. septembra (piektdiena) plkst. 16.00!

Termiņš pagarināts, jo 6. septembrī tika saņemta informācija no projektu iesniedzējiem par to, ka nestrādā Nacionālās zinātniskās darbības informācijas sistēmas LZP projektu modulis (informācijas sistēma). LZP veica situācijas izpēti un secināja, ka informācijas sistēma ir pārslogota lielās projektu iesniedzēju intereses dēļ, līdz ar to notika pārrāvumi informācijas sistēmas darbībā.

Ņemot vērā minēto, LZP veica grozījumus Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu 2021. gada atklātā konkursa nolikumā, pagarinot projektu iesniegumu iesniegšanas termiņu.

Lūdzam projektu iesniegumus veidot informācijas sistēmā jau pirms pagarinātā termiņa beigām, lai piektdien atkārtoti nerastos situācija, kad informācijas sistēma ir pārslogota. Atkārtoti projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš netiks pagarināts.

Atgādinām, ka informācija par projektu iesniegumu iesniegšanu atrodama šeit: https://lzp.gov.lv/latvijas-zinatnes-padome-lzp-izsludina-fundamentalo-un-lietisko-petijumu-projektu-2021-gada-atklato-konkursu/?lang=lv

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz: flpp@lzp.gov.lv