Apvārsnis Eiropa
datora drosiba

Divpakāpju verifikācija, ko dēvē arī par divu faktoru autentifikāciju, ļauj aizsargāt savu portāla kontu, pievienojot ne tikai paroli, bet arī otru autentifikācijas elementu. Šajā ziņā, lai piekļūtu savam kontam, jūs izmantosit loģisku elementu, t.i., savu paroli, un fizisko elementu, parasti ierīci, lai apstiprinātu autentifikācijas procesu.

Tas kļūs obligāts drošības apsvērumu dēļ. Kiberdrošības draudi pieaug, tāpēc visi Funding&Tenders portāla lietotāji tiek stingri aicināti pēc iespējas ātrāk izveidot divu faktoru autentifikāciju savam EU Login kontam.

Iespējamās divu faktoru izmantošanas iespējas. EU Login piedāvā dažādas autentifikācijas iespējas, izmantojot otru faktoru, un jums būs jāiestata vismaz viens, lai autentificētos, taču Eiropas Komisija iesaka iestatīt vairākas, ja iespējams:

  • Reģistrēta ierīce (viedtālrunis, bet tas var būt arī planšetdators).
  • Reģistrēts mobilā tālruņa numurs.
  • Reģistrēta drošības atslēga vai, ja jūsu datoram ir uzticamas platformas modulis (TPM), t.i., jūsu dators atbalsta biometrisko autentifikāciju, piemēram, pirkstu nospiedumu sensoru, varat to reģistrēt kā otro faktu.

Kā veikt šo autentifikāciju?