Apvārsnis Eiropa
projizejamiba

Eiropas Komisijas finansēts projekts ENHANCING TRUST, INTEGRITY AND EFFICIENCY IN RESEARCH THROUGH NEXT-LEVEL REPRODUCIBILITY IMPACT PATHWAYS  (TIER2) ir izsludinājis pieteikšanos 5000 euro naudas summai, lai izveidotu trīs kopienas  - Reproducibility Network dalības paplašināšanas valstīs.

Vairāk par nosacījumiem: TIER2 ir starptautisks projekts, ko finansē Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programma "Apvārsnis Eiropa", un tā mērķis ir sistemātiski izpētīt reproducējamību dažādās pētniecības jomās un ieinteresēto personu grupās.

TIER2 apbalvojums. Lai palielinātu zinātniskā darba uzticamību un pilnvarotu reproducējamības tīklus (RN), TIER2 veicina trīs jaunu RN izveidi valstīs, kurās piedalās Apvārsnis Eiropa programmā. Izmantojot atklātu konkursu, konsorciji var pieteikties vienai no trim balvām EUR 5000 apmērā, lai finansētu sākotnējo sanāksmi ar mērķi izveidot RN savā valstī. Piešķirto balvu var izmantot ar dibināšanas sapulci tieši saistītiem izdevumiem, tai skaitā ceļa izdevumiem, norises vietas izmaksām, mājas lapas izveidei, reklāmai, tehniskajam uzstādījumam un palīgmateriāliem.

Atlase tiks veikta, pamatojoties uz priekšlikuma īstenojamību, apjomu un ilgtspējību. Pieteikšanās termiņš ir pirmdiena, 17. jūlijs, plkst. 23:00/23:00 (CEST). Visa papildu informācija par balvu un pieteikšanās procesu atrodama šeit.

Kas ir reproducējamības tīkli ?  

Nacionālais reproducējamības tīkls ir valsts mēroga konsorcijs, kura mērķis ir uzlabot pētniecības praksi, veicinot, atbalstot un pētot faktorus, kas veicina spēcīgu pētniecību, tostarp, bet ne tikai, reproducējamību, replicējamību un atvērto zinātni. Pasākumi var ietvert apmācības pasākumu veicināšanu, labākās prakses izplatīšanu, reproducējamu pētniecības prakses pētījumu atbalstīšanu un reproducējamu un atklātu pētījumu atbalstīšanu.

Reproducējamības tīkls parasti kalpo kā centrs, lai savienotu pētniekus un zinātniekus, lai apmainītos ar idejām un labu praksi, veicinot sadarbību starp zinātniekiem no dažādām zinātnes disciplīnām. Šie tīkli nodrošina infrastruktūru, atvieglo pētnieku un iniciatīvu iespējas atbalstīt un pastiprināt viens otra centienus, kā arī veicina kopienas veidošanu un kopīgu problēmu risināšanu.

Šī ir aizraujoša iespēja pētniekiem izveidot savienojumu savā valstī un kļūt par daļu no augošās starptautiskās RN grupas.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar projekta pārstāvi   friederike-elisabeth.kohrs@charite.de