DTA3

Šī gada 20.-21.aprīlī Rīgā norisinājās Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) un  Komercializācijas Reaktora organizētā tehnoloģiju konference Deep Tech Atelier.

Tā ir Baltijā lielākā deep tech industrijas konference, kura apvieno uzņēmējus, zinātniekus, tehnoloģiju attīstītājus, investorus, Valsts iestādes un nevalstiskas organizācijas. Divu dienu konference piedāvāja izcilus ārvalstu spīkerus, pičošanas sesijas, lieku expo zonu un izcilas tīklošanās iespējas.

Konferencē varēja sastapt Latvijas Zinātnes padomes Apvārsnis Eiropa nacionālo kontaktpunktu (NKP). NKP ekspertus varēja sastapt abas konferences dienas vai nu apmeklējot NKP stendu un individuāli pārrunājot programmas Apvārsnis Eiropa  finansējuma iespējas vai 21.aprīlī apmeklējot semināru “Horizon Europe Survival Kit: how to navigate through the European funding opportunities?”. Seminārā NKP vecākā eksperte Liene Ekša izskaidroja kas ir nacionālais kontaktpunkts un kā eksperti var palīdzēt pieteicējiem, vecākā eksperte Jūlija Asmuss iepazīstināja ar programmas struktūru, konkursu veidiem un visiem galvenajiem jautājumiem, kas ir jāzina ikvienam pirms pieteikties konkursiem. Noslēgumā vecākā eksperte Marija Plotniece prezentēja iespējas maziem un vidējiem uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem, iepazīstinot ar pašlaik aktuālākajiem konkursiem.

Prezentācija pieejama šeit