Apvārsnis Eiropa
Notiks kontaktbirža tematiskajai kopai “Klimats, enerģētika un mobilitāte’’

Eiropas pētniecības un inovāciju programmas Apvārsnis 2020 projekts W4RES (https://w4res.eu/), Eiropas pētniecības un inovāciju programmas Apvārsnis Eiropa 5.tematiskās kopas Nacionālo kontaktpunktu tīkls GREENET un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (Enterprise Europe Network – EEN) aicina uz tematiskās kopas “Klimats, enerģētika un mobilitāte’’ tiešsaistes kontaktbiržu.

Kontaktbirža ir paredzēta visiem interesentiem, lai diskutētu par savām idejām un atrastu sadarbības partnerus 2022.gada 5. tematiskās kopas konkursu tēmās par atjaunojamo enerģiju, energoefektīvu un klimata neitrālu būvniecību.

Piedalīties aicināti jebkura sektora pārstāvji un iesaistītās puses: universitātes, pētniecības centri, uzņēmumi, pašvaldības, federācijas un asociācijas, valsts iestādes un aģentūras, nevalstiskas organizācijas un citi interesenti.  Īpaši tiek aicināti potenciālie projektu koordinatori no ES dalībvalstīm un Eiropas pētniecības un inovāciju programmas Apvārsnis Eiropa asociētajām valstīm.

Kontaktbiržas laikā fokuss būs tieši uz pašlaik atvērtajiem konkursiem:

HORIZON-CL5-2022-D3-03 – Sustainable, secure and competitive energy supply
Konkurss atvērts no 2022.gada 6.septembra līdz 2023.gada 10.janvārim


HORIZON-CL5-2022-D4-02 – Efficient, sustainable and inclusive energy use
Konkurss atvērts no 2022.gada 6.septembra līdz 2023.gada 24.janvārim

Kontaktbirža notiks trešdien, 2022. gada 29.septembrī. Vairāk informācijas https://energy-networking-event.b2match.io/home

Reģistrācija atvērta līdz 2022. gada 25.septembrim https://energy-networking-event.b2match.io/signup