Jaunumi VPP FLPP Valsts pētījumu programma
Svarīga informācija projektu pieteicējiem

 

Latvijas Zinātnes padome vērš īpašu uzmanību, ka pašreiz lzp-modulis sistēmas ietvaros vienlaicīgi tiek nodrošināta projektu pieteikumu iesniegšana vairākos pētniecības pieteikumu konkursos ar dažādiem iesniegšanas termiņiem un īstenošanas nosacījumiem, t.sk. Fundamentālo un lietišķo pētījumu programmas (FLPP) 2024. gada atklātais konkurss un Latvijas Universitātes un Banku augstskolas (LU/BA) iekšējie grantu konkursi Atveseļošanās un noturības mehānisma (ANM) plāna ietvaros. Tāpat informējam, ka tuvākajā laikā tiks izsludināti jauni valsts pētījumu programmu (VPP) konkursi ar citiem pētniecības pieteikumu iesniegšanas termiņiem, un par to tiks noziņots lzp-modulis sākumlapā atsevišķā teksta blokā.

Projektu pieteicējiem_lzpmodulisinfo

Tiklīdz tiks izsludināts jauns VPP konkurss, dažu dienu laikā kļūs aktīva ar spiedoga “Valsts pētījumu programma” (VPP), kur šī konkursa ietvaros būs pieejama atsevišķa konkursa vietne.

Kā jau tika minēts informatīvā semināra laikā 2024. gada 17.aprīlī,  zem spiedpogas “Fundamentālo un lietišķo pētījumu projekti (FLPP)” sadaļas “Uzsaukums” izvēlnes logā ir redzami četri aktīvi konkursi. Ņemot vērā šo apstākli, FLPP un LU/BA iekšējo grantu konkursa dalībniekiem lūgums ļoti uzmanīgi izvēlēties sev vajadzīgo konkursu platformu, lai nekas netiek sajaukts, proti, lai FLPP konkursa ietvaros iesniedzamais pētniecības pieteikums netiktu pieteikts LU/BA iekšējiem grantu konkursiem un lai LU/BA iekšējo grantu konkursu ietvaros iesniedzamais pētniecības pieteikums netiktu pieteikts FLPP konkursam.

Atgādinām, ka FLPP konkurss notiek līdz 2024. gada 30. aprīļa dienas beigām, LU/BA grantu konkursi – 2024. gada 7. maija dienas beigām.