Vebinārā varēs uzzināt par Apvārsnis 2020 projektu rezultātu komunikāciju

15. decembrī plkst 14.00. programmas Apvārsnis 2020 Nacionālais kontaktpunkts organizē vebināru par projektu rezultātu komunikāciju. Bezmaksas vebinārā aicināti piedalīties Apvārsnis 2020 projektu īstenotāji, pieteicēji un citi interesenti.

Vebinārā vērtīgu informāciju iegūs programmas Apvārsnis 2020 projektu īstenotāji, kā arī organizāciju pārstāvji, kas plāno iesniegt projektus programmā Apvārsnis Eiropa. Šajā vebinārā varēs uzzināt svarīgākās nianses par komunikācijas plānošanu un īstenošanu Apvārsnis 2020 un nākotnē Apvārsnis Eiropa projektos. Vebināra organizētāji uzskata, ka efektīva projektu rezultātu komunikācija projektu īstenotājiem var pavērt daudz jaunu nākotnes iespēju, kā arī būtiski uzlabot organizācijas un tās speciālistu reputāciju starptautiskā līmenī.

Semināru vadīs WEB satura un komunikācijas uzņēmuma WIT Berry pārstāves Linda Kimeiša un Guna Valtere. WIT Berry speciālistēm ir pieredze Apvārsnis 2020 projektu izstrādē, kā arī iesniegto projektu vērtēšanā. Seminārā uzstāsies arī Izglītības un Zinātnes ministrijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta nozares eksperts Aleksandrs Mārtiņš Blūms, lai sniegtu ieskatu par ietekmes veidošanas vadlīnijām.

Vebināram var pieteikties jebkurš interesents, taču reģistrācija tiešsaistē ir obligāta. Reģistrācija vebināram ir atvērta līdz 14. decembrim plkst. 12.00. Vebinārs norisināsies Zoom platformā un saiti uz Zoom tikšanos reģistrētie dalībnieki saņems uz norādīto e-pasta adresi.

Darba kārtība:

Vebināru organizē Valsts izglītības un attīstības aģentūras Nacionālais Kontaktu punkts sadarbībā ar “WIT Berry”. Informatīvi atbalsta Latvijas Zinātnes padome un 1.1.1.2.pasākuma “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts” projekts “Atbalsts pēcdoktorantūras pētniecības īstenošanai”