Datums 19. marts, 2024
Laiks11.00
Vieta MsTeams tiešsaistē

Pieteikties pasākumam

Latvijas Zinātnes padome un Lietuvas Pētniecības padome aicina pievienoties informatīvajai sesijai platformā  par Eiropas Pētniecības Advanced grant konkursu

2024. gada 19. martā no 10:00 līdz 11:30 (pēc Briseles laika) Latvijas Zinātnes padome un Lietuvas Pētniecības padome aicina Jūs pievienoties informatīvajai sesijai platformā MS Teams par Eiropas Pētniecības Advanced grant konkursu.

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt un veicināt pētniekus pieteikties ERC Advanced grant konkursā. Pasākumā galvenā uzmanība tiks veltīta finansējuma iespējām un konkursa nosacījumiem, vērtēšanas kritērijiem. SEminārā būs iespēja dzirdēt arī pieredzes stāstus no diviem Advanced grant saņēmējiem.

2024. gada Eiropas Pētniecības padomes Advanced grant konkurss tiks atvērts 2024. gada 29. maijā ar iesniegšanas termiņu 2024. gada 29. augustā. Paredzamais finansējamo projektu skaits ir 237 projekti, kuru kopējais budžets ir 578 miljoni EUR. Advanced grant 2024. gada konkurss tiks īstenots kā pilotprojekts, izmantojot jaunu finansēšanas modeli – lump sum.

Advanced grant konkurss ir viens no pieciem Eiropas Pētniecības padomes konkursiem. Konkrētais konkurss paredzēts vispieredzējušākajiem pētniekiem.

Ieskatam:

  • Starting grant paredzēts pētniekiem no 2 līdz (ieskaitot) 7 gadiem pēc doktora grāda iegūšanas,
  • Consolidator grant no 7 līdz 12 gadiem pēc doktora grāda iegūšanas,
  • Advanced grant – ir paredzēts nākamā līmeņa pētniekiem, kuriem vairs neskaita gadus pēc doktora grāda iegūšanas, bet skatās sasniegumus pēdējo 10 gadu laikā.
  • Synergy grant – paredzēts 2 līdz 4 pētnieku grupai 
  • Proof of Concept grant - paredzēts sava koncepta pārbaudīšanai tikai tiem, kas jau ieguvis kādu no četriem augstāk nosauktajiem grantiem.

Reģistrācija atvērta līdz 18. marta 12:00 (pēc Briseles laika). Pasākums notiks angļu valodā.   

Darba kārtība: [PDF]