Datums 10. aprīlis, 2024
Laiks14.00–16.00
Vieta Klātienē Veselības ministrijā un attālināti

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Veselības ministrijas un Latvijas Zinātnes padomes seminārs

Veselības ministrija un Latvijas Zinātnes padome aicina pieteikties dalībai informatīvajā seminārā par programmās “ES – veselībai” (EU4Health) un “Apvārsnis Eiropa” (Horizon Europe) 2024.gada darba plānos iekļautajiem projektu konkursiem.

Informatīvais seminārs notiks 2024.gada 10.aprīlī no plkst. 14:00 -16:00 Veselības ministrijas 309.telpā (ar iespēju pieslēgties attālināti).

  • Pasākuma laikā informēsim par programmu iespējām, nosacījumiem un pieejamo finansējumu.
  • Pasākumu organizē EU4Health nacionālā kontaktpunkta pārstāvji Latvijā (NFP) sadarbībā ar Apvārsnis Eiropa Nacionālā Kontaktpunkta pārstāvjiem (NKP).

Programma “EU4Health 2021-2027” (ES – veselībai) ir finansēšanas instruments, kas atbalsta sadarbību starp Eiropas Savienības valstīm un palīdz izstrādāt vienotās rīcības veselības aprūpes jomā. Programma tiek īstenota saskaņā ar ikgadējiem darba plāniem, kas ir apvienoti četros visaptverošos virzienos: sagatavotība krīzes situācijām, veselības veicināšana un slimību profilakse, veselības sistēmas un veselības aprūpes darbaspēks, digitalizācija. Onkoloģiskās saslimšanas (vēzis) ir kā prioritāte visos iepriekšminētajos virzienos. 

Kopējais ES finansējums programmas īstenošanai 2024.gadā ir 726,7 miljoni. Informācija par programmu ir atrodama Veselības ministrijas tīmekļa vietnē "ES Veselības programma".

Seminārā tiks sniegta informācija par Apvārsnis Eiropa (“Horizon Europe 2021-2027”) tematisko kopu “Veselība” un misijas “Vēzis” aktualitātēm un projektu konkursiem programmas ietvarā.

Lai pieteiktu dalību pasākumā, lūdzam līdz 3.aprīlim aizpildīt reģistrācijas formu: https://forms.gle/ectaYBHsrkV4eovP6

Lūdzam ņemt vērā, ka dalībnieku skaits dalībai pasākumā klātienē ir ierobežots. Pēc dalībnieku reģistrācijas pasākumam, Veselības ministrija nosūtīs apstiprinājumu un MS Teams saiti uz pieslēgšanos semināram attālināti.

Jautājumu gadījumā par semināru lūdzam sazināties ar Veselības ministrijas Kapitālsabiedrību un investīciju uzraudzības nodaļas vecāko referenti Ditu Čudari, e-pasts: dita.cudare@vm.gov.lv, tālruņa numurs: 67876158.

Jautājumos par Apvārsnis Eiropa tematisko kopu “Veselība” un misijas “Vēzis” aktualitātēm un projektu konkursiem lūdzam sazināties ar Latvijas Zinātnes padomes Apvārsnis Eiropa NKP vecāko ekspertu Jāni Ancānu, e-pasts: janis.ancans@lzp.gov.lv, tālruņa numurs: 26494422.