Apvārsnis Eiropa
EIC innovation pētniecības programma

Šā gada 20. septembrī plkst. 11.00-12.00 notiks vebinārs par Eiropas Inovāciju Padomes (EIC) programmu jaunumiem. Interesentus aicinām reģistrēties vebināram šajā saitē.

Vebinārā Apvārsnis Eiropa Nacionālais Kontaktpunkts kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (Lat.tech) informēs par 2023. gadā veiktajām izmaiņām programmās, kā arī atbildēs uz jautājumiem.

EIC ir visinovatīvākais Eiropas Komisijas atbalsta instruments, lai finansētu zinātnē balstītās inovācijas, kas nākotnē mainīs ierasto tirgu. Inovāciju finansējums ir pieejams Konsorcijiem (Pathfinder un Transition) un Individuāliem uzņēmumiem (Transition un EIC Accelerator).

EIC programmā ir trīs apakšprogrammas:

  • Pathfinder (TRL1-4),
  •  Transition (TRL 5-6),
  • Accelerator (TRL 5-9).

Vebinārā sniegtā informācija būs noderīga projektu attīstītājiem, kas palīdz piesaistīt finansējumu inovācijām, pētniecības iestādēm, maziem un vidējiem uzņēmumiem, jaunuzņēmumiem, zinātnes komercializācijas ekspertiem utml.

Vairāk par programmu var uzzināt EIC mājaslapā.

MarijaP

Marija Plotniece

Vecākā eksperte - Pētniecības infrastruktūras; Eiropas Inovāciju padome un Eiropas inovāciju ekosistēmas; Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūts
marija.plotniece [at] lzp.gov.lv