Datums 17. maijs, 2024
Laiks10.45–11.45
Vieta Fantadroms
The Key to Succeed in EIC Accelerator

Latvijas Zinātnes padomes Nacionālais kontaktpunkts, kopā ar kolēģiem no Lietuvas un Igaunijas, aicina zinātniski ietilpīgo tehnoloģiju uzņēmumus uz informatīvo sesiju par Eiropas Inovācijas padomes programmu Accelerator.

Informatīvās sesijas laikā būs iespēja uzzināt vairāk par EIC programmas Accelerator  iespējām tiem uzņēmumiem, kas izstrādā zinātniskus risinājumus Eiropas un pasaules tirgiem. EIC Accelerator  konkursa uzvarētājiem nodrošina 2,5 miljonu eiro grantu un iespēju iegūt ieguldījumu no EIC fonda.

Informatīvās sesijas laikā uzņēmumiem būs iespēja uzzināt vairāk par to, kas nepieciešams, lai uzvarētu konkursā, kā sagatavoties katram no konkursa posmiem. Seminārs būs palīdzošs uzņēmumiem, lai izvērtētu arī sava jaunizveidotā uzņēmuma produkta piemērotību dalībai šajā konkursā.

  • Informatīvā seminārs notiks 17. maijā
  • No 10.45 līdz 11.45
  • Norises vieta: Fantadroms, Gustava Zemgala Gatvē 76, Rīgā

EIC Accelerator konkursa uzvarētājiem nodrošina 2,5 miljonus EUR grantu un iespēju iegūt ieguldījumu no EIC fonda, tomēr konkursā ir liela konkurence, tāpēc jo īpaši vērtīgs būs arī pieredzes stāsts no ZAZVentures pārstāvja Vladimira Bataeva (https://www.zazventures.com/), kurš kopā ar komandu jau kopš 2014. gada klientu uzņēmumiem piesaistījis vairāk nekā 1.17 miljardus EUR publiskā finansējuma un lepojas ar kopējo finansēto projektu reitingu, kas ir ir 5.-7.x reizes augstāks par vidējo. 

Informatīvā sesija notiks zinātņietilpīgo tehnoloģiju nozares konference Deep Tech Atelier 2024 ietvaros, kur divu dienu garumā vienkopus pulcēsies pētniecības organizācijas, industrijas eksperti, zinātniskie jaunuzņēmumi, valsts pārvaldes pārstāvji un tehnoloģiju interesenti.

Deep Tech Atelier 2024 galvenās tēmas būs biotehnoloģijas un kosmosa tehnoloģijas. Konferences ietvaros jau trešo reizi notiks arī Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) diena, kas izcels uzņēmējdarbības un komercializācijas jautājumus, tai skaitā, jaunā EKA Biznesa inkubatora piedāvātās iespējas Latvijā.

Konferencē divu dienu garumā būs iespēja dzirdēt pasaulē atzītu lektoru uzstāšanās un diskusijas, satikt nozares profesionāļus un veidot biznesa sadarbības, kā arī apgūt uzņēmējdarbības attīstīšanai un zinātnes komercializēšanai nepieciešamās zināšanas un prasmes.

  • Pasākuma darba valoda – angļu
  • Dalība konferencē ir bez maksas