Datums 13. jūnijs, 2024
Laiks12.00–18.00
Vieta Online
attels

NKP Jūs informē par iespēju piedalīties pasākumā “Digital Ocean Forum 2024”, kas notiks 13, jūnijā, Briselē.

Datums: 13. jūnijs

Laiks: 11:00-17:00 (GMT+03:00)

Pasākuma darba programma pieejama šeit.

Reģistrācija, lai piedalītos pasākumā attālināti nav nepieciešama.  

Saskaņā ar ES misiju Atjaunot mūsu okeānu un ūdeņus Eiropas Savienība līdz šā gada beigām izveidos okeāna digitālo dvīni. Tā mērķis ir nodrošināt okeāna kopienām, pilsoņiem, piekrastes iedzīvotājiem, zinātniekiem un politikas veidotājiem visā pasaulē praktiskas zināšanas un atbalstīt viņus ikdienas lēmumu pieņemšanā un plānošanā, lai nodrošinātu veselīgu un ilgtspējīgu okeānu.

“Digital Ocean Forum 2024” būs iespēja apskatīt okeāna digitālā dvīņa prototipu un parādīt, ko ES var darīt zilās ekonomikas ilgtspējīgai attīstībai un okeāna resursu pārvaldībai. Forums pulcēs ekspertus, politikas veidotājus un dažādu jomu pārstāvjus, kam ir intrese līdzarboties un uzzināt vairāk par Eiropas okeāna digitālā dvīņa kopprojektēšanu un izveidi.

Pirms šī publiskā pasākua notiks zinātnisks seminārs, lai apkopotu aktuālo informāciju un prasības no galvenajiem ES un valstu pētniecības projektiem un iniciatīvām un noteiktu turpmākās attīstības prioritātes. Zinātniskā darbnīca notiek tikai ar ielūgumiem. Ja vēlaties piedalīties, lūdzu, sazinieties ar EU-MISSION-OCEAN-AND-WATERS@ec.europa.eu.

AigaS

Aiga Salmiņa

Vecākā eksperte - Klimats, enerģētika un mobilitāte; Pārtika, bioekonomika, dabas resursi, lauksaimniecība un vide; Kopīgais pētniecības centrs
aiga.salmina [at] lzp.gov.lv