Datums 4.–5. jūnijs, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Daugavpils
Apvārsnis Eiropa dosies uz Daugavpili

Latvijas Zinātnes padomes Nacionālais kontaktpunkts sadarbībā ar Daugavpils Universitāti 4. un 5. jūnijā rīko semināru par finansējuma iespējam Apvārsnis Eiropa ietvarprogrammā. Seminārā plānots prezentēt iespējas, kuras sniedz Apvārsnis Eiropa programma un pievērst uzmanību arī specifiskiem pieteikumu izveides jautājumiem.  Seminārā uzmanība tiks pievērsta sadarbības partneru meklēšanai un  COST akciju iespēju izmantošanai.

Viens no būtiskākajiem kritērijiem Apvārsnis Eiropa projektos ir konsorcija izveide. Lai atrastu partnerus tīklošanās pasākumā un spētu sevi prezentēt kā uzticamu partneri, institūcijai vai pētnieku grupai ir jābūt izstrādātai stratēģijai, kā arī apkopotai informācijai par sadarbības piedāvājumu. Būtiski, ka prezentējot pārstāvēto institūciju vai organizāciju, ikvienam jāspēj uzsvērt savas stiprās puses par savas pieredzes pienesumu un nozīmīgumu pieteikumu izstrādē un projektu īstenošanā.

  • Informatīvajā semināra plānota Daugavpils Universitātes un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas pētnieku dalība.  
  • Semināra darba kārtība [PDF]

Ja Jums nepieciešama papildu informācija par pasākumu vai vēlaties uzzināt vairāk par dalības iespējām seminārā, aicinām  sazināties ar Starptautiskās sadarbības programmu projektu departamenta Apvārsnis Eiropa Nacionālais kontaktpunkta vecāko eksperti – Darju Aksjonovu. 

DarjaA

Darja Aksjonova

Vecākā eksperte - EURAXESS; Kultūra, jaunrade un iekļaujoša sabiedrība; Dalības paplašināšana
darja.aksjonova [at] lzp.gov.lv