Datums 18. maijs, 2023
Laiks10.00–12.00
Vieta Tiešsaitē

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Inspiration_18May

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nacionālie kontaktpunkti 18.maijā no 10:00 līdz 12:00 pēc vietējā laikā aicina uz tiešsaistes Baltijas Marijas Sklodovskas Kirī aktivitāšu (MSCA) pēcdoktorantūras stipendiju (PF) iedvesmas dienu.

Pēcdoktorantūras stipendijas (PF) sniedz iespēju pētniekiem īstenot mobilitātes projektus Eiropā un ārpus tās. Turklāt ERA stipendijas tiks saskaņotas ar MSCA pēcdoktorantūras stipendiju projektu konkursiem un tiks piešķirtas pretendentiem, kur dodas uz dalības paplašināšanās valstīm ar papildu finansējuma iespēju, ja viņi nav saņēmuši finansējumu regulārajā MSCA PF projektu konkursā.

Šī pasākuma mērķis ir iedrošināt un iedvesmot pētniekus pieteikties MSCA pēcdoktorantūras stipendijām. Iedvesmas diena ir paredzēta pētniekiem, kuri ir ieinteresēti īstenot savas  stipendijas Baltijas valstīs, kā arī pētniekiem no Baltijas valstīm un diasporas, kuri vēlētos pieteiktos MSCA pēcdoktorantūras stipendijām jebkur pasaulē.

Dalībnieki uzzinās par MSCA pēcdktorantūras stipendiju stipendiātu un vērtētāju pieredzi, kā stipendiātiem ir veicies pieteikuma gatavošanas un iesniegšanas posmā, kā efektīvi un veiksmīgi sagatavojuši savu projekta pieteikumu un kādiem aspektiem, viņuprāt, jāpievērš uzmanība.

Pasākumā uzstāsies MSCA stipendiāti, kuri savas stipendijas īstenos Latvijā un Lietuvā, kā arī būs iespēja uzklausīt vērtētāju viedokli.

Pasākums notiks tiešsaistē. Reģistrētie dalībnieki saiti uz tiešsaistes pasākumu saņems uz reģistrācijas veidlapā norādīto e -pasta adresi. Pasākums notiks angļu valodā un tiks ierakstīts.

Kontaktinformācija:

Liene Ekša

Vecākā eksperte - Eiropas Pētniecības padome; M.Sklodovskas-Kirī programma; Eiropas pētniecības telpas stiprināšana
liene.eksa [at] lzp.gov.lv