Datums 1. jūnijs, 2023
Laiks10.00–11.30
Vieta Tiešsaitē

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

MSCA and Citizens

Latvijas Zinātnes padome un Lietuvas Pētniecības padomes nacionālie kontaktpunkti aicina pievienoties MSCA and Citizens tiešsaistes pasākumam 1. jūnijā no 10:00 līdz 11:30 (EEST), platformā MS Teams.

Šī pasākuma mērķis ir mudināt un iedvesmot valsts un privātās augstākās izglītības iestādes, pētniecības iestādes, uzņēmumus, NVO, valsts iestādes, mediju organizācijas no Latvijas un Lietuvas aktīvi piedalīties MSCA and Citizens (zināms kā Zinātnieku nakts) shēmā.

MSCA and Citizens shēmu prezentēs Oskars Bareiro Moriss, Pētniecības izpildaģentūras programmas vadītājs. Veiksmīgs pretendents - institūcija, kas pēdējos 14 gadus Spānijā koordinēja Eiropas Pētnieku nakti (NIGHT) / MSCA un Citizens - La Fundación para el Conocimiento madri+d, dalīsies pieredzē un sniegs padomus. Savus jautājumus dalībnieki varēs iesūtīt runātājiem reģistrējoties pasākumam vai pasākuma laikā.

Laiks: 1. jūnijs, 10:00-11:30 (EEST)

Valoda: angļu

Reģistrācija atvērta līdz 31. maija plkst. 12:00 (EEST). Reģistrētie dalībnieki saņems saiti uz tiešsaistes sapulci reģistrācijas veidlapā norādītajā e-pastā.

Kontaktpersona: